Ліга сміху

Дата: 2015-09-29

Час: 19:00

 Ліга сміху» - масштабне гумористичне шоу в Україні. Сезон першого Чемпіонату України по Гумору досяг свого екватора. Команди встигли побувати вже в Одесі і Дніпропетровську. Майбутній півфінал сезону відбудеться у Києві 29 вересня і 1 жовтня. До півфінальних ігор «Ліги сміху» дійшли найсильніші з найсильніших!

Тепер тільки шість команд будуть боротися за вихід у фінал. Вони вже готують свої кращі жарти, щоб підкорити своїм гумором журі та глядачів.  Юрій Горбунов, Потап, Сергій Сівоха, Антон Лірник, Ігор Ласточкин і Олена Кравець – будуть пильно слідкувати та оцінювати гумористичні номери команд. Ведучий  шоу – Володимер Зеленський.

Темою перших ігор стане саме столиця України, учасники зануряться в історію і сьогодення великого міста, але, як завжди, зроблять це - весело і з юмором. Команди у другій битві торкнуться до легендарних творів українських письменників. 
Крім основної програми глядачів «Ліги сміху», чекає безліч сюрпризів, несподівані повороти та гумористичні батли, які дозволять учасникам проявити свої таланти і нестандартні рішення в імпровізації.

Команди півфіналу «Ліги сміху», які виступлять на київській сцені:

«V. I. P - Тернопіль (тренер – Юрій Горбунов);

 

«Тріо РІЗНІ і Ведучий» - Київ (тренер – Антон Лірник);

 

«ЗаЇнька» - Запоріжжя (тренер – Олена Кравець);

«Улюблене місто» - Харків (тренер – Потап);

«Одеські манси» - Одеса (тренер – Антон Лірник);