Студентські конкурси

День першокурсника; Дебют першокурсника; Битва факультетів; дуже популярний серед студентської молоді Містер КПІ, де креативні, талановиті амбіційні і цілеспрямовані хлопці змагаються між собою; Великий звітний концерт творчих колективів університету, де учасники можуть виступити на великій сцені , розкриваючи свої таланти та майстерності.
Королева КПІ – Конкурс весни, краси, грації та ніжності набрав великої популярності серед студентів, зацікавив як учасниць, так і глядачів; різноманітні урочисті заходи і святкові концерти.

Щороку Центр культури та мистецтв готує для своїх глядачів щось нове, нестандартне, вражаючи студентство сценарними та режисерськими вигадками.

Майже всі колективи Центру культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського приймають участь в соціальних проектах. Це концерти для бійців ЗСУ, для поранених в шпиталях, для дітей з обмеженими можливостями та хворих дітей в дитячих будинках та інтернатах.

Творчі колективи КПІ організовують благодійні заходи та концерти на підтримку ЗСУ, допомагають розчищати завали після бомбардувань, підтримують поранених своїми виступами в шпиталях.